Ön Kayıt Formu

Merkezi Eğitim Kurumları Genel Müdürlüğü

Merhaba;

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Kurslarımızın fiyatları dönemsel olarak değişmektedir, bu nedenle ön kayıt işlemi yaptırmanız gerekmektedir. İlgilendiğiniz kurs için bir kampanya olduğunda eğitim koordinatörlerimiz sizi arayarak kurs hakkında bilgilendirme yapacaklardır.

Ön kayıt formu herhangi bir bağlayıcılık taşımaz. Başvuruda bulunduğunuz kursa kayıt olmak zorunda da değilsiniz. Formun amacı yalnızca ileride sizinle iletişim kurulmasını sağlamaktır.

Kurs kayıtlarımız kontenjanlarımız ile sınırlı olduğundan dolayı kayıt işlemini tamamlayan ilk 50 kursiyer kursa kabul edilebilmektedir. Bu nedenle ön kayıt yaptırmanız size öncelik tanınmasını sağlayacaktır.

Ön Kayıt işlemleriniz için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir.

Lütfen güncel bilgilerinizle formu eksiksiz olarak doldurunuz. Formda adres olarak verilen bölüme yalnızca şehrinizi yazmanız yeterlidir. Form aracılığıyla bize ulaştırdığınız her türlü bilgi tamamen koruma altındadır ve 3. kişilerle paylaşılmaz. Size gereksiz yere mail, sms, posta gönderilmez.

Formu doldurmadan önce bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bize puan vererek kendimizi geliştirmemize yardımcı olabilir, bizi sosyal medyada takip ederek daha fazla kampanya ve duyurularımıza ulaşabilirsiniz.


Bu sayfanın içeriğini kopyalayamazsınız.