Hakkımızda

Merkezi Eğitim eskiden yalnızca bir eğitim şirketiydi. Çıktığımız yolda, gözlemlediğimiz sektörsel eksiklikler ve hayal gücümüz bizi bilişim ve yeni teknolojilerin kullanıldığı, uzaktan eğitim ve metaverse eğitim teknolojileri üreten yapay zeka uygulamalarını eğitimle birleştiren ve ürettiği teknolojileri dünya ile paylaşan bir yazılım firması haline getirdi. Ankara Üniversitesi Teknokent çatısı altında, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’na bağlı AR-GE Kurumu, Ankara Üniversitesi Partneri – Proje Geliştirici, Yeditepe Üniversitesi Partneri – Sistem Sağlayıcı olarak Türkiye’nin bilişim ihracatında nitelikli pay elde eden ve gelişen dünya için kişisel ve kurumsal gelişim eğitimlerini tamamen kendi altyapısı ile sunan bir eğitim kurumuyuz.

Uzaktan eğitim; pandemi dönemi ile dünya genelinde yaygınlaşmaya başlasa da Merkezi Eğitim’in yıllardır ana uğraşı ve tutkusudur. Edindiğimiz tüm bilgi, birikim ve tecrübenin insanlığın zor zamanlarında ve daha refah bir gelecek için kullanıldığını görmek gurur verici. Pandemi döneminde hızlı şekilde uzaktan eğitime geçmek zorunda olan birçok kurum ve kuruluşa ücretsiz şekilde danışmanlık hizmeti sunduk, altyapı ve sistem sağladık. Çünkü biz birliğin ve iyiliğin gücüne inanıyoruz.

Dünya’nın dört bir yanından bizimle çalışan eğitmenlerimiz, alanlarında uzman ve deneyimli ve nitelikli bireylerden oluşmaktadır. İnternetin olduğu her yerden ve cihazdan etkileşimli şekilde eğitim almanız ve kendinizi geliştirmeniz artık daha az maliyet mümkündür. Eğitimlerimiz katılımcıların ihtiyacına göre özel olarak sektör temsilcileri ve sivil toplum kuruluşlardan almış olduğumuz dönütler, destekler ve talepler doğrultusunda şekillendirilmektedir. Sadece ülkemiz için değil dünyanın hemen yer yerinde uzaktan eğitim sistemlerimiz, uzaktan sınav sistemimiz, sertifika güvenlik uygulamalarımız aktif şekilde kullanılmakta ve kullanıldıkça sistemlerimiz gelişmekte ve daha verimli hale getirilmektedir.

Yalnızca eğitim teknolojileri değil eğitimi destekleyici ve tamamlayıcı nitelikteki yan alanlarda da Merkezi Eğitim farklılıklar yaratmaktadır. Örneğin sahte sertifikaların önüne geçilmesi ve kaybolan sertifikaların yenileme yükünün azaltılması için e-devlet’e işlenen sertifika fikri ve uygulayıcısı olmaktan gurur duymaktayız. Yine özellikle sertifikasını yurt dışında kullanmak isteyen ya da uluslar arası akreditasyona sahip eğitimlerimize katılan kursiyerler için blokchain altyapısında üretilen qr kodlu sertifikalar güvenlik ve geçerlilik endişelerini bitirmekte, dünyanın neresine giderseniz gidin yüksek prestijli anlık gerçeklik kontrolü sağlamaktadır. Farklı dilleri konuşan ya da farklı dillerde sertifika isteyen kullanıcılarımız e-devletlerinden diğer dillerde belge oluşturup kullanabilmektedir ve bu hizmetlerimizin tümü ücretsiz olarak kursiyer ve paydaşlarımıza sunulmaktadır.

Ayrıca uzaktan sınav otomasyonumuz öğrencilerin sınavlarını otomatik şekilde yürütmekte, kopya ihtimalini düşürmekte, eğitmenlerin iş yükünü azaltmakta ve gereksiz insan gücü israfının önüne geçmektedir.

Metaverse eğitim sistemimiz ise uzaktan eğitim sistemlerinde edindiğimiz bilginin ışığında uzaktan eğitimin eksiklerini kapatacak şekilde tasarlanmıştır. Özellikle uygulama ya da gözlem gerektiren eğitimlerin mekana, dile, cihaza bağlı olmadan sunulabilmesi ve eğitim eşitliğinin sağlanması için gerekli bir adımdır. Eğitim sarf malzemelerinin, eğitim donatılarının, eğitime ulaşma maliyetinin minimuma indirildiği; dünyanın bir yerindeki uzmandan istediğiniz dilde anlık ve yüksek gerçeklikte, etkileşimli olarak eğitim aldığınızı hayal edin. Hayallerin gerçekleştiği yarınlar için bu gün çalışıyoruz.

Yapay Zeka tabanlı sanal eğitmenlerimiz, öğrenme deneyimlerinizi dönüştürmek ve özelleştirmek için en son yapay zeka teknolojilerini kullanır. Bu sanal eğitmenler, bilgi edinme sürecinizi daha etkili ve ilgi çekici hale getirir.
Yapay Zeka ile donatılmış uzaktan eğitim sistemimiz;
• Özelleştirilmiş Eğitim Planları: Her Kursiyerin ihtiyaçlarına uygun öğrenme planları oluşturur.
• Kursiyer İlerlemesi İzleme: Kursiyer ilerlemesini değerlendirir ve geri bildirim sağlar.
• İnteraktif Dersler: Canlı veya kayıtlı dersleri yapay zeka etkileşimi ile sunma yeteneği.
• Öğrenme Analitiği: Kursiyerlerimizin öğrenme performansını izleme ve analiz etme.
• CV Analizi: Kursiyerin CV sini inceleyerek eksik kaldığı yönleri ve güçlü olduğu noktaları belirleyerek önerilerde bulunma
ayrıcalıklarına sahiptir.

Merkezi Eğitim olarak, müşterilerimizin başarısına odaklanır ve her birinin hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak için bilgimizi, sistemlerimizi ve eğitimlerimizi sürekli olarak geliştirir, çeşitlendiririz. Eğitim teknolojileri alanında ya da eğitime dair yenilikçi fikriniz ya da eleştiriniz var ise veya yeni bir kurs programı fikriniz varsa bize tereddütte kalmadan ulaşabilirsiniz. İnsanlığın faydasına olan iyi ve güzel her şeyi imkanlarımız doğrultusunda destekliyoruz, geliştirmek için uğraşıyoruz.

Merkezi Eğitim, eğitim sektöründe birçok farklılık yaratmış halen de yenileri hedeflemekte ve bu hedefe ulaşmak için sürekli olarak çalışmaktadır. Uzaktan eğitim teknolojileri, uzaktan sınav sistemleri, sertifika güvenliği, metaverse dünyası ve diğer eğitim destek hizmetleri, insanların kendilerini geliştirmelerine ve dünyanın her yerindeki bilgiye erişmelerine olanak tanır.

Merkezi Eğitim, kaliteli ve verimli eğitim hizmeti sunmak için elinden geleni yapmakta ve sürekli olarak kendini geliştirmektedir. Bizi tercih edin ve Merkezi Eğitim ailesine katılın, eksiklerimizi bulun ve birlikte düzeltelim. Birlikte hedeflerimize odaklanabilir ve teknolojinin sunduğu tüm fırsatları kullanarak geleceğe yön verebiliriz.

Biz Merkezi Eğitim Kurumları olarak;

  • Onurumuzu ve kendimize olan saygımızı her şeyin üstünde tutarız. İş ahlakının ilkeleri, iş yaşamımızın temelini oluşturur.
  • Yönetim anlayışımız “İnsana Saygı”ya dayanır. Hepimizin, kendimizi etkileyen her konuda söz söyleme ve bilgi edinme hakkına sahip olduğuna inanırız. Kişisel yeteneklerimizin en üst sınırına kadar kendimizi geliştirmeyi hem hakkımız, hem de görevimiz olarak görürüz.
  • Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseriz. Yaptığımız her işte ve sunduğumuz her hizmette en üst kalite düzeyini hedef alırız. Öğrencilerimiz, kalite anlayışımızın odak noktasıdır.
  • Dünyaya ve değişime açık, öncü girişimcilik ruhunu içimizde taşırız. Tüm eğitim hizmetlerimizde yenilikler getirmek köklü geleneğimizdir.
  • Katılımcı yönetimin bize getirdiği sorumluluğun, tüm gücümüzle kuruluşumuzun amaç ve hedefleri doğrultusunda çalışmak olduğuna inanırız. Çalışma düzenimizin kurallarına özenle uymaya, birbirimize olan saygının gereği olarak bakarız.

Takdir ediliyorsanız değil, taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir.

Bu sayfanın içeriğini kopyalayamazsınız.