İş ve Sosyal Hayatta İletişim Kursu

Gerek iş hayatında gerek ise sosyal hayatta iletişim becerilerini artırmak, iletişim anlamında eksiklerinin ve çözüm yollarının farkına varmak isteyen birey ve kurumların katılabildiği bu kursta is_ve_sosyal_hayatta_iletisim3alanında uzman eğitmenler tarafından uygulamalı olarak yaparak ve yaşayarak öğrenme üzerine kurulmuş bir eğitim programıdır.

  • 1. program 24 saatlik İş hayatında iletişim
  • 2. program ise 48 saatlik İş ve Sosyal hayatta iletişim kursudur.

Dilerseniz tek programa katılabilir dilerseniz her ikisine birden katılabilirsiniz.

İş Hayatında İletişim Kursu

Günümüz iş yaşamında bireylerin ve kurumların sıklıkla karşılaştıkları, iletişim kopukluğu ya da bozukluğu nedeniyle hem kurumun hem bireyin kayıplarının oluştuğu durumlar aşikardır. Kurs programının amacı iletişim problemleri yaşadığını kabullenmiş bireylerin eğitimler yardımı ile problemlerinin çözümünün sağlanmasıdır. 24 saatlik İş hayatında İletişim kursu bu gibi sorunları ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır.is_ve_sosyal_hayatta_iletisim1

Sosyal Hayatta İletişim Eğitimi

Sosyal hayatın en temel ve gerekli becerilerinden olan iletişimi profesyonel eğitmenlerin ışığında yeniden keşfetmeniz hem sosyal hayatınızı güçlendirecek hem de iş yaşamınızı neredeyse baştan tasarlayacaktır.

Kurs Kayıt Formu


Kursa kesin kayıt işlemleriniz için gereken kayıt formuna bağlantıyı kullanarak ulaşabilirsiniz. Formun çıktısını aldıktan sonra bilgileri hatasız ve okunaklı şekilde doldurup taratarak ekleri ile birlikte eğitim koordinatörlerimizin size belirttiği mail adresine mail olarak yollayınız.


Kurs Kontenjan Durumu

Toplam Kontenjan : 50

...

Kayıtlı Kursiyer : 44
...

Kalan Kontenjan : 6
...

Kursun Amacı Nedir?

Kurum ve kuruluşların bünyesinde halen çalışan ve ya çalışmayı düşünen bireylerin iletişim eğitimleri için tasarlanmış bu programa isteyen herkes katılabilir. Yalnızca teorik değil uygulamalı olarak tasarlanan bu eğitim programı; sosyal hayatta ve iş hayatında sağlıklı ve etkili iletişim kurabilen ve bu iletişimi sürdürebilen bireyler yetiştirmeyi hedefler.

Sertifika Geçerliliği Nedir?

Kurs programı sonucunda katılacağınız kurs bitirme sınavında başarılı olursanız, alacağınız belge Milli Eğitim Bakanlığı onaylı “kurs bitirme belgesi” olacağı için tüm Türkiye’de geçerlidir. Özel kurumların ve devlet kurumlarının kabul etmesi zorunludur. Devlet memurluğu alım sınavlarında da geçerlidir.
Ayrıca yurt dışında geçerliliği bulunmaktadır, kursa kayıt sırasında yurt dışında da kullanmak istediğinizi belirtmeniz durumunda kurumumuz aracılığı ile gerekli tüm işlemleriniz tarafımızdan yapılacaktır.

  • Sosyal hayatta sağlıklı ve etkili iletişim kurmak ve sürdürmek / sosyal hayatta iletişim
  • İş hayatında sağlıklı ve etkili iletişim kurmak ve sürdürmek / iş hayatında iletişim

Eğitim süresi 32 saat olarak planlanmıştır.

Okur – yazar olmak, mesleği yapabilecek bedensel ve fiziksel özelliklere sahip olmak kursa katılmak için yeterlidir.

Eğitimin sonunda Milli Eğitim Müdürlüğü temsilcileri gözetiminde yapılacak olan sertifikameb-onayli-sertifika sınavına katılan kursiyerler 100 üzerinden 45 ve üzeri puanlar alanlar başarılı olarak sayılır ve hazırlanan sertifikalar Milli Eğitim Müdürlüğünce onaylandıktan sonra kursiyerlere teslim edilir.
Sertifikanın kursiyere teslim tarihi 10 iş gününü aşmamaktadır.

  • Öğrenim Belgesi fotokopisi,
  • Nüfus Cüzdanı fotokopisi,
  • Vesikalık Fotoğraf (4 adet).

Deneme soruları 0 adettir. Son soruyu cevapladıktan sonra sonuçları, doğru ve yanlış cevaplarınızı görebilirsiniz. Sınav deneme soruları aşağıdaki gibidir. Başarılar Dileriz. 🙂 (Kursiyerlerimiz için bedelsiz olarak hazırlanan kaynaklar ilgili ders modülleri kullanılarak hazırlanmıştır. İzinsiz paylaşılması, yayılması, basımı ve çoğaltımı yasaktır.)

Bu kurs programı sizce ne kadar faydalı? 

Değerlendir
Toplam 115 Oy Üzerinden Ortalama 4.3 puan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.