TÜRKİYE CUMHURİYETİ
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI
MERKEZİ EĞİTİM KURUMLARI

Merkezi Eğitim, değişimin ve gelişimin önemini kavramış, kendini geliştiren, bir alanda uzmanlaşmış, zamanı ve krizi iyi yönetebilen ve en önemlisi kendini ifade edebilen üretken, gelişime ve değişime açık bireyler yetiştirmeyi hedef almış eğitim konusunda hizmet veren bir eğitim kurumudur.

2007 yılından beri eğitim alanında faaliyet göstermekte ve sürekli olarak insanlara değer katarak, saygın bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır.
Dinamik ve alanında uzman eğitmen kadrosuyla, sonuca odaklanarak kişileri gelmek istedikleri noktalara getirmeyi hedefler. Eğitimler sonunda ölçme ve değerlendirmeleri yapıp, bireylere kariyer yolculuklarında kılavuzluk eder.

Bireylere bir alanda uzmanlaşmanın yanında, kişisel gelişimine katkıda bulunacak eğitim programları düzenler.
Kamu kurum ve kuruluşlarına, özel sektör firmalarına yönelik eğitim programları da düzenler.
Biz Merkezi Eğitim Kurumları olarak;

  • Onurumuzu ve kendimize olan saygımızı her şeyin üstünde tutarız. İş ahlakının ilkeleri, iş yaşamımızın temelini oluşturur.
  • Yönetim anlayışımız “İnsana Saygı”ya dayanır. Hepimizin, kendimizi etkileyen her konuda söz söyleme ve bilgi edinme hakkına sahip olduğuna inanırız. Kişisel yeteneklerimizin en üst sınırına kadar kendimizi geliştirmeyi hem hakkımız, hem de görevimiz olarak görürüz.
  • Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseriz. Yaptığımız her işte ve sunduğumuz her hizmette en üst kalite düzeyini hedef alırız. Öğrencilerimiz, kalite anlayışımızın odak noktasıdır.
  • Dünyaya ve değişime açık, öncü girişimcilik ruhunu içimizde taşırız. Tüm eğitim hizmetlerimizde yenilikler getirmek köklü geleneğimizdir.
  • Katılımcı yönetimin bize getirdiği sorumluluğun, tüm gücümüzle kuruluşumuzun amaç ve hedefleri doğrultusunda çalışmak olduğuna inanırız. Çalışma düzenimizin kurallarına özenle uymaya, birbirimize olan saygının gereği olarak bakarız.

Takdir ediliyorsanız değil, taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir.