Merkezi Eğitim Kurumları  2009 yılından beri Kişisel Gelişim ve Kurumsal Eğitim sektöründe lider konumunda faaliyet göstermekte, MEB onaylı eğitimler ve seçkin Üniversitelerin kurslarını düzenlenmektedir. Ayrıca Ulusal ve Uluslararası düzeyde mesleki eğitim faaliyetleri yürütülmektedir. Kullanıcılarımıza sunduğumuz kurslarımız ile insanların hayatına dokunarak işlerini, kariyerlerini, hayatlarını iyi yönde değiştirmekte ve insanlara yeni bir meslek, yeni bir hayat, yeni bir kariyer, yeni bir bakış açısı sunmaktayız.

Müşteri temsilcilerimiz çağrı merkezimizde görev yapmakta ve bize başvuruda bulunan kursiyer adaylarımız ile telefonda ya da ofisimizde yüz yüze görüşerek, ihtiyaçları olan kursları doğru ve düzgün şekilde anlatıp, kayıt olmak isteyen adaylar için kayıtlarını oluşturmakta ve kursiyerimizin tüm süreci boyunca onlara gereken ilgi, özen ve yardımı göstermelidir.

Eğitim Danışmanlarımız satış odaklı değil fayda odaklı çalışmaktadır. Siz de bu düşüncede bir bireyseniz ve aşağıda belirttiğimiz kıstaslara sahip olduğunuzu düşünüyorsanız birlikte çalışmak ve geleceği şimdiden şekillendirmek için sizi bekliyoruz.

Aranılan şartlar:

  • En az lise mezunu,
  • Kendini geliştirmeye açık,
  • Öz güveni yüksek,
  • Kariyer hedefi olan,
  • Başarı odaklı,

Not: Başvurular yalnızca CV ile yapılmalıdır. Diğer başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir. Yalnızca eğitmenlik ve bu ilan harici diğer alanlardaki başvurular için bize email yolu ile ulaşabilirsiniz. 

Cv nizi yollayacağınız mail adresimiz: [email protected]