Ankara Hasta Kabul İşlemleri Eğitimi

Hasta Kayıt Kabul İşlemleri Kursu

Hasta Kabul Kursu

Hasta kabul işlemleri eğitim kursu hakkında detaylı bilgi almak için  “Hasta Kabul” bölümünü inceleyiniz veya İletişim bölümümüzü ziyaret ederek kayıt işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Hasta Kayıt Kabul İşlemleri

Kursumuzun Sınav sorularının bulunduğu, sertifika örneğinin yer aldığı, kampanyaları yer aldığı sayfamızın adresi https://www.kurssertifikasi.com/hasta-kabul-kursu lütfen bu adresimizden kursumuzun güncel bilgilerine ulaşınız.

 

Hasta Kayıt Kabul İşlemleri KursuHasta kabul işlemleri elemanı; hastane, tıp merkezi, sağlık ocağı, ana sağlık vb. Sağlık kurum ve kuruluşlarında, hasta kayıt/kabul işlemlerini, hastanın tedavi ve poliklinik hizmetleri sürecindeki dokümantasyon işlemlerini evrak ve bilgisayar ortamında kayıt altına alan, arşivleyen görevlidir.
Hasta Kabul İşlemleri Kursunu tercih eden kursiyerlerimize ücretsiz olarak Merkezi Hastane Otomasyonu Eğitimi bilgisayar laboratuvarımızda uygulamalı olarak verilecektir.

Kursu tamamlayan kursiyerler;

  • Hastanelerde (üniversite, devlet, özel)
  • Sağlık ocaklarında,
  • Polikliniklerde, özel muayenehanelerde,
  • Tıbbi laboratuvarlarda,
  • Tıp merkezleri vb. yerlerde çalışabilirler.

Ülkemizin çeşitli yerlerinde istihdam edilmek istenen Hasta Kayıt Kabul Elemanları, MEB onaylı olarak aldıkları sertifika ile ilgili kuruma baş vurabilirler.

 

Değerlendir
Toplam 24 Oy Üzerinden Ortalama 3.8 puan

2 Kursiyer Yorumları

 1. sevilay dedi ki:

  lise terk olan kişilerde bu kursa gidip hastanelerde çalışabilir mi ?

  • Sevilay hanım merhaba; lise terk olmanız kurumun sizi tercihi sırasında pek fazla bir önem taşımamaktadır. Kendini geliştirmiş ve çalışacağı alanda yasal zorunlu sertifikaları temin etmiş ve işletmesini temsil edebilecek düzeyde yetenekli her personeli işletmeler eğitim durumuna bakmaksızın istihdam edeceklerdir.
   Şu şekilde de ters bir sorgulama yapabilirsiniz; üniversite bitirmiş fakat yapacağı işle ilgili bilgisi olmayan, insan ilişkileri zayıf ve işletmeyi temsil etme becerileri bulunmayan birisini siz işletme yöneticisi olsanız tercih eder misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.