Makale İçeriği
Eğitimcinin Eğitimi Sertifikası Kursu
Eğitimcinin Eğitimi Kursu Programının Amacı:
Eğitimcinin Eğitimi Kursu Eğitim Programının İçeriği:
Eğitimcinin Eğitimi Kursunun Eğitim Süresi (Saat)
Eğitimcinin Eğitimi Kursuna Katılma Koşulları:
Eğitimcinin Eğitimi Kursu Sertifikası:
Eğitimcinin Eğitimi Kursu sertifikasının geçerliliği:
Eğitimcinin Eğitimi Eğitim Grupları:
Kursa Başvuru İçin Gerekli Evraklar:
Tüm Sayfalar

Eğitimcinin Eğitimi Sertifikası Kursu


Eğitimcinin Eğitimi Kursu SertifikasıEğiticinin Eğitimi Kursu olarak da bilinmektedir. Eğitici; kurumda gerek kendisine gerekse diğer çalışanlarına işin daha etkin, daha verimli ve amaca hizmet eder bir şekilde aktarımı hususunda bilgi, beceri ve davranış kazandırmayı amaçlayan, çevresine model olan ve bu sorumluluğu paylaşan iş görendir. Eğiticinin Eğitimi Kurs Programı eğitici statüsünde görev yapan ve gelecekte en az eğitici statüsünde görev yapacak olan kişilerin eğiticilik becerilerini artırmak, sunum tekniklerini geliştirmek amacıyla hazırlanmıştır. Bu kurs programını bitiren kursiyerler, bu sayede görev alacakları kurslarda daha iyi hizmet vermiş olacaklardır.

Kursa Uzaktan Eğitim Metodu ile istediğiniz şehirden veya Yaygın Eğitim Metodu ile Ankara Merkez Büro'muzdan katılabilirsiniz. Yedieminlik Kursunun program içeriğini, eğitim konularını, süresini ve kurs hakkındaki detaylı bilgiyi buradan öğrenebilirsiniz.2017 Yılı 6. Dönem Kayıt Tarihleri

20.02.2017 - 28.02.2017


Güncel bildirimleri ve indirimleri aşağıda bulunan takip et buntonu ile takip edebilirsiniz.

Merkezi Eğitim Kurumları

Her hakkı Merkezi Uzaktan Eğitim Kursları LTD. ŞTİ'ye aittir. © 2007 - 2014 Kaynak gösterilmesi koşulu ile site içeriği kısmen ve/veya tamamen kullanılabilir.

User Agreement | Privacy Policy | Sitemap | Merkezi Eğitim | Kurslar & Sertifikalar | Sınavlar | Duyurular