Makale İçeriği
Hızlı F Klavye Kullanımı Eğitimi Kursu
Hızlı F Klavye Kullanımı Kursu Eğitim Programının Amacı:
Hızlı F Klavye Kullanımı Kursu Eğitim Programının İçeriği:
Hızlı F Klavye Kullanımı Kursunun Eğitim Süresi (Saat):
Hızlı F Klavye Kullanımı Eğitim Kursuna Katılma Koşulları:
Hızlı F Klavye Kullanımı Kursu Sertifikası:
Hızlı F Klavye Kullanımı Kursu sertifikasının geçerliliği:
Hızlı F Klavye Kullanımı Kursu Eğitim Grupları:
Kursa Başvuru İçin Gerekli Evraklar:
Tüm Sayfalar

Hızlı F Klavye Kullanımı Eğitimi Kursu
Hızlı F Klavye Kullanımı Eğitimi Kursu

F klavye ile yazmaya harcanan zaman % 80 azaltılabilir. Böylece başka işleri yapmaya, daha hızlı çalışmaya veya öğrenmeye ya da gereken herhangi bir işe ayrılabilir. F klavye ile anlayarak yazabilir; yazarken düşünebilir. Anlayarak veya düşünerek yazma yönteminde işlerini daha doğru yapabilir, hatalarını azaltabilir, daha verimli ve mükemmel yazılar hazırlayabilir. Kalem yerine bilgisayarla yazanlar, gözleriyle harf ve işaretleri aramayıp, gözleriyle yazacağı metni ya da ekranı izleyebilir; konsantrasyonu bozulmaz, daha verimli çalışır.

 

F klavye eskiden ayrıcalıktı şimdi zorunluluk. Hızlı f klavye kullanmak, gerek devlet memurluğunda gerekse diğer firmalarda önde olmanızı sağlar, çünkü bilgisayar kullanımınızın %63’lük kısmı klavye kullanımı ile gerçekleşmektedir. En basitinden bir web sitesinin adresini yazarken veya belge oluştururken klavyeye bakmadan yazmanın keyfini hiç yaşadınız mı?  Q klavye ile de bakmadan yazabiliyorum diyebilirsiniz ama f klavye kadar hızlı olmaz neden mi? En basit örnek ile Q klavye Türkçe ile uyumlu değildir. Klavye Türkçeye uygun olarak hazırlanmıştır. Türkçede en çok kullanılan harfler, klavyenin ortasına (en güçlü parmakların bastığı alanlara) dizilmiş, daha az sıklıkla kullanılan harfler kullanım oranlarına göre kenarlara doğru yayılmıştır.

 2017 Yılı 6. Dönem Kayıt Tarihleri

20.02.2017 - 28.02.2017


Güncel bildirimleri ve indirimleri aşağıda bulunan takip et buntonu ile takip edebilirsiniz.

Merkezi Eğitim Kurumları

Her hakkı Merkezi Uzaktan Eğitim Kursları LTD. ŞTİ'ye aittir. © 2007 - 2014 Kaynak gösterilmesi koşulu ile site içeriği kısmen ve/veya tamamen kullanılabilir.

User Agreement | Privacy Policy | Sitemap | Merkezi Eğitim | Kurslar & Sertifikalar | Sınavlar | Duyurular