Makale İçeriği
Adli Takip Elemanı Eğitimi Kursu
Adli Takip Elemanı Kursu Eğitim Programının Amacı:
Adli Takip Elemanı Kursu Eğitim Programının İçeriği:
Adli Takip Elemanı Kursunun Eğitim Süresi (Saat):
Adli Takip Elemanı Eğitim Kursuna Katılma Koşulları:
Adli Takip Elemanı Kursu Sertifikası:
Adli Takip Elemanı Kursu sertifikasının geçerliliği:
Adli Takip Elemanı Kursu Eğitim Grupları:
Kursa Başvuru İçin Gerekli Evraklar:
Tüm Sayfalar

Adli Takip Elemanı Eğitimi Kursu

adli-icra-takip-elemanı-kursu

Adli Takip elemanı genellikle icra takibi konusunda uzman bireyler yetiştirmeyi hedeflemiştir. Avukatların iş yükünü hafifletme, işleri kolaylaştırma, uzman kişilerden yararlanarak hızlı ve etkin başarıya ulaşma amaç edinilmiştir. İş ve işlemleri hızlandıran, bilgili ve tecrübeli personeller sayesinde gerek avukatların gerekse icra dairelerinin işlemlerini azaltmaktadır. Günümüzde birçok avukatlık bürosu adli takip & icra takip personeline istihdam olanağı yaratmaktadır.

Adli takip & İcra takip elemanı yetiştirme kursunun program içeriğini, eğitim konularını, süresini ve kurs hakkındaki detaylı bilgiyi buradan öğrenebilirsiniz.

Adli Takip Elemanı Eğitimi Kursu hedefi nedir?
Adli Takip elemanı ne iş yapar?
Adli Takip Görevlisi Kurs Sertifikası Neden Alınmalıdır?
gibi soruların yanıtlarını adli takip elemanlığı mesleğinin genel ve özel bilgilerini kayıt için yapılması gerekenleri, sınav işlemlerini, ders konularını, kayıt sonrasındaki sahip olacağınız ders dokümanlarına ulaşabilir. Adli takip elemanlığı ders içerik modellerini, sınav süre ve işlemlerini, kursun yasallığını, MEB onaylı sertifikanın geçerliliği konusundaki tüm soru ve cevapları sağ bölümde bulunan başlıkları takip ederek bulabilirsiniz.
Aynı zamanda kayıt olmak için bizlere telefon numaralarımızdan mesai saatleri içerisinde ulaşabilir, iletişim bölümünde yer alan iletişim formunu kullanarak Adli Takip Elemanı Yetiştirme Kursu'na kayıt ve ön kayıt veya Adli Takip mesleği ile ilgili soru görüş ve önerilerinizi yazabilirsiniz.

 2017 Yılı 6. Dönem Kayıt Tarihleri

20.02.2017 - 28.02.2017


Güncel bildirimleri ve indirimleri aşağıda bulunan takip et buntonu ile takip edebilirsiniz.

Merkezi Eğitim Kurumları

Her hakkı Merkezi Uzaktan Eğitim Kursları LTD. ŞTİ'ye aittir. © 2007 - 2014 Kaynak gösterilmesi koşulu ile site içeriği kısmen ve/veya tamamen kullanılabilir.

User Agreement | Privacy Policy | Sitemap | Merkezi Eğitim | Kurslar & Sertifikalar | Sınavlar | Duyurular